Witkacy. Niezwykła biografia. Fascynujące portrety

Zapraszamy na wykład Natalii Kruszyny – historyka sztuki, pracownika Muzeum Historii Katowic.

Ilość miejsc ograniczona. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w Ratuszu.

4 września 2020, godz. 18.00

W cenie biletu możliwość zwiedzenia ekspozycji WITKACY. Wystawa fotografii Stanisława Ignacego Witkiewicza ze zbiorów Muzeum Tatrzańskiego im. dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem przygotowanej przez Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach we współpracy z Muzeum Tatrzańskim im. dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, prezentowanej w Galerii Dobrej Sztuki przy al. NMP 47 do 13 września 2020 r.

OŚWIADCZENIE O STANIE ZDROWIA UCZESTNIKA WYDARZENIA KULTURALNEGO ORGANIZOWANEGO PRZEZ MUZEUM CZĘSTOCHOWSKIE W TRAKCIE TRWANIA EPIDEMII COVID-19

REGULAMIN UCZESTNICTWA W WYDARZENIACH KULTURALNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MUZEUM CZĘSTOCHOWSKIE W OKRESIE EPIDEMII COVID-19