Oferta dla przedszkoli

 

Oferta edukacyjna Muzeum dla przedszkoli obejmuje lekcje z zakresu archeologii, przyrody oraz warsztaty w Multicentrum ZODIAK.

 


OFERTA STAŁA


 

PDF – oferta edukacyjna dla przedszkoli

 

Lekcje prowadzą pracownicy Muzeum Częstochowskiego.

Umawianie lekcji muzealnych, zajęć warsztatowych, warsztatów indywidualnych/rodzinnych: tel. 504 757 598, e-mail: edukacja@muzeumczestochowa.pl; Multicentrum ZODIAK : umawianie lekcji muzealnych, zajęć warsztatowych, warsztatów indywidualnych: tel. 504 757 598, e-mail: multicentrum@muzeumczestochowa.pl

Zajęcia można umawiać telefonicznie minimum na 7 dni przed planowanym udziałem. W razie odwołania lekcji prosimy o jak najszybszy kontakt telefoniczny.

Opłaty za lekcje muzealne:

Zajęcia warsztatowe 90 min – 10 zł od osoby (zajęcia teoretyczne połączone z warsztatami dla grup zorganizowanych)

Opłatę wnosi się w dniu lekcji w kasie obiektu, w którym przeprowadzona będzie lekcja.

Udział w zajęciach i wydarzeniach organizowanych przez Muzeum Częstochowskie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na rejestrację fotograficzną i wykorzystanie zdjęć na potrzeby Muzeum Częstochowskiego.

 


OFERTA OKAZJONALNASzopki pozaeuropejskieSzopki pozaeuropejskie to wystawa, która przybliża tradycję obchodów Świąt Bożego Narodzenia. Zwiedzając ekspozycję prezentowaną w Galerii Dobrej Sztuki, dzieci poznają historię szopek, dowiedzą się, z jakich krajów one pochodzą i co je wyróżnia. Zainspirowane obejrzanymi eksponatami, w sali edukacyjnej w Ratuszu wykonają własne szopki.

Termin: 5 grudnia 2023 – 29 lutego 2024 (wtorek i czwartek)
Miejsce: Galeria Dobrej Sztuki, al. NMP 47 / Ratusz, al. NMP 45
Rodzaj warsztatów: zajęcia dla grup
Grupa wiekowa: 6–12 lat
Koszt zajęć: 15 zł/osoba

Warsztaty należy umawiać pod numerem telefonu: 504 757 598

 


 

Comments are closed.

Muzeum

Muzeum

Muzeum Częstochowskie jest najstarszą instytucją kultury regionu częstochowskiego. Odgrywa istotną rolę w jego życiu społecznym i kulturalnym, wpływa znacząco na tradycję i historię.

Kontakt

Kontakt

Muzeum Częstochowskie
Aleja NMP  47
42-217  Częstochowa
tel. 34 360 56 31
muzeum@muzeumczestochowa.pl