Prezydent Miasta Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk
Akademicki Związek Sportowy w Częstochowie Klub Seniora

mają zaszczyt zaprosić na jubileusz 90-lecia i 70-lecia działalności społeczno-sportowej
phm. mgr. Mieczysława Zbigniewa Hrehorowowa

Ratusz – Sala Reprezentacyjna
wtorek, 11 lutego 2014 r., godz. 14.00

Spotkanie poprowadzą:
dr Wiesław Pięta, prezes KU AZS AJD
mgr sztuki Janusz Jadczyk, dyrektor Muzeum Częstochowskiego

Mieczysław Hrehorów
Zasłużony Działacz Kultury Fizycznej i Sportu, Honorowy Członek Akademickiego Związku Sportowego, Honorowy Prezes Organizacji Środowiskowej AZS w Częstochowie i Honorowy Prezes Częstochowskiego Związku Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej, Honorowy Członek Śląskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej, Zasłużony Członek Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich, Zasłużony Działacz Federacji Sportowej „Budowlani”, Zasłużony Działacz Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej. Nestor AZS.

Współorganizatorzy: Muzeum Częstochowskie, “Udziałowiec” Firma Poligraficzno-Introligatorska Olsztyn k. Częstochowy, PHU “MoTiS” al. Kościuszki 18/20 Tadeusz Moczarski, ART MEDAL ul. Poselska 20/26 Ryszard Welgryn, Restauracja “Pod Ratuszem” Plac Biegańskiego, WSS “Społem” PSS “Jedność”, Restauracja “TORRA” ul. Racławicka 2