Jurajskie tajemnice

Multicentrum ZODIAK zaprasza grupy zorganizowane na warsztaty poświęcone Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej. Podczas zajęć uczestnicy będą mieli okazję poznać „zaklęte w kamienie” dawne zwierzęta, dowiedzą się również, jak unikalna pod względem krajoznawczym oraz przyrodniczym jest Jura. Część naukowa prowadzona w oparciu o eksponaty wypożyczone z Działu Przyrody Muzeum Częstochowskiego pozwoli na poznanie niezwykłych mieszkańców jurajskiego morza. Na warsztatach technicznych powstanie model prehistorycznego gada.

Miejsce: Multicentrum ZODIAK

Termin: listopad 2023

Rodzaj warsztatów: zajęcia dla grup

Grupa wiekowa: III-VI klasa szkoły podstawowej