WARSZTATY ETNOBOTANICZNE

W TERENIE I PRZESTRZENIACH MUZEALNYCH

1.09-6.10.2023

Warsztaty etnobotaniczne w terenie i przestrzeniach muzealnych.

Zapraszamy na zajęcia dla grup szkolnych!

Zapraszamy do magicznego świata ziół. Zbierz rośliny, zrób własny zielnik podglądając, jak robią to profesjonaliści:)

Obowiązują zapisy pod nr. tel. 504757598 / koszt udziału 10 zł / dojazd na teren, gdzie odbędą się warsztaty, na koszt własny / dla każdego uczestnika poczęstunek

Warsztaty w ramach projektu ETNOBOTANIKA W MUZEUM. W ŚWIECIE NAPARÓW, WYCIĄGÓW I ELIKSIRÓW.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury EtnoPolska. Edycja 2023 i Gminy Miasta Częstochowy.