7 lutego 2015 r., godz. 16.00 – projekcja filmu “Nienawidzę Rock’n’Rolla” w ramach wydarzeń towarzyszących wystawie “Muniek Story” (ostatni weekend z wystawą!)

Dokument o przewrotnym tytule “Nienawidzę Rock’n’Rolla” (2005) pokazuje historię T.Love – powstawania kolejnych płyt jednego z najważniejszych zespołów polskiej sceny rockowej – na tle przemian w Polsce odzwierciedlonych w tekstach Muńka Staszczyka. Byli i obecni członkowie grupy opowiadają między innymi o stanie wojennym, czasach kartek, przemianach po przełomie 1989 roku, po wyborach prezydenckich 1995, rosnącym konsumpcjonizmie, ataku na WTC i wielu innych. Pretekstem do tych opowieści jest ówczesna decyzja Muńka o zawieszeniu działalności zespołu. Film jest pełen osobistych wyznań. Oprócz muzyków występują w nim rodzice, nauczyciele i przyjaciele Muńka.
Pomysłodawcą i reżyserem dokumentu jest Kamil Brzózka, twórca niezależny, wieloletni fan zespołu.

(K. Ozimek, na podstawie opisu ze strony internetowej autorów filmu: http://www.kinol.pl/grupafilmowa/kinol/film/filmy.html)