W związku z obostrzeniami sanitarnymi związanymi z wystąpieniem stanu epidemii Muzeum Częstochowskie będzie zamknięte dla zwiedzających od 20 marca do 18 kwietnia 2021 r.

Odwołane są również wszystkie wydarzenia z udziałem publiczności zaplanowane w tym okresie.

O wszelkich zmianach dotyczących udostępniania ekspozycji i obiektów będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej www.muzeumczestochowa.pl i portalu społecznościowym FB.

Zapraszamy do śledzenia naszych kanałów informacyjnych w Internecie – będziemy kontynuować naszą działalność on-line.

Mamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się ponownie na wystawach.