16 września 2022 r. o godz. 18.00 zapraszamy do Galerii Dobrej Sztuki na finisaż wystawy Czyni-ąc piękno. Działalność częstochowskiej Fabryki Wyrobów Ceramicznych „Czyn”.

Podczas spotkania gościć będziemy Rodzinę Państwa Ostaszewskich.

Wystawa „Czyn-iac piękno. Działalność częstochowskiej Fabryki Wyrobów Ceramicznych «Czyn»” powstała w ramach dwuletniego zadania dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminy Miasta Częstochowy

„Czyn-iąc piękno. Działalność częstochowskiej Fabryki Wyrobów Ceramicznych «Czyn»” | Muzeum Częstochowskie (muzeumczestochowa.pl)