Muzeum Częstochowskie zaprasza do składania aplikacji na stanowisko Kierownika Działu Gospodarczo-Technicznego. Szczegółowe informacje dot. naboru (wymagania, zadania, warunki pracy) dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej (kliknij w link).

Kandydatów zainteresowanych aplikowaniem na stanowisko Kierownika Działu Gospodarczo-Technicznego prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres praca@muzeumczestochowa.pl do dnia 27 października 2021 r. W tytule wiadomości należy umieścić nazwę stanowiska, którego dotyczy aplikacja (w polu tytuł wiadomości należy wpisać Kierownik Działu Gospodarczo-Technicznego).

Szczegółowych informacji dotyczących naboru udziela specjalista ds. kadrowych i płacowych – tel. 504 757 188.