W RAMACH FDS „CZYTAJ!”: Ślub w Westeros. LARP w świecie Gry o tron

24 WRZEŚNIA 2016, g. 10.00–16.00
Centrum Promocji Młodych, Willa Generała, al. Wolności 30

Po zakończeniu Rebelii Robert Baratheon został królem, a jego opiekun Jon Arryn objął posadę Królewskiego Namiestnika. Robert okazał się władcą łaskawym, wybaczył wszystkim, którzy walczyli dla Szalonego Króla. Zdecydował się również ożenić się z Cersei Lannister, córką lorda Casterly Rock i namiestnika zachodu Tywina Lannistera. Na ślub zaproszeni zostali goście z całego Westeros… Ślub ten będzie idealną okazją do wznowienia politycznych intryg, walki o władzę i chwałę. Zapraszamy do wspólnej zabawy w grę fabularną na żywo, w realiach jednego z najpopularniejszych cyklów fantasy.

Gra kierowana jest do osób powyżej 15 lat. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.
Zgłoszenia przez formularz na stronie: http://gildia.czest.pl/formularz_got