W RAMACH WILLI KREATYWNYCH DZIAŁAŃ: Warsztaty teatralne
Centrum Promocji Młodych, Willa Generała, al. Wolności 30
4–6 lipca 2016 r., g. 10.00–15.00
Wakacje zaczynamy od działań scenicznych i intensywnej nauki języka teatru. Uczestników zajęć czekają trzy dni zgłębiania tajników aktorskiego warsztatu. Pierwszy dnień poświęcony będzie pracy nad ekspresją, językiem ciała i świadomością ruchu. Wszystko w formule prostych, zabawnych i bardzo przydatnych ćwiczeń. Drugiego dnia uczestnicy dowiedzą się, jak wydobywać z siebie głos, być słyszalnymi i zrozumiałymi. Nauczą się, czym jest dykcja, emisja głosu i przede wszystkim jak interpretować tekst. Na finał zaś wspólnie pracować będą nad spektaklem, który ma być wielkim, końcowym wyrazem emocji.
Prowadzący: Dariusz Sosiński – absolwent wrocławskiego Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. D. Sosiński przez pięć lat pracował w Teatrze Dramatycznym w Legnicy. W 1995 r. został aktorem Teatru im. W. Bogusławskiego w Kaliszu. W 2000 r., nadal będąc etatowym aktorem kaliskiej sceny, założył własny teatr STUDIO SonDa, realizujący małe formy teatralne. Doświadczony reżyser, pedagog i trener z dziedziny pracy nad psychologią zachowań ludzkich. Specjalista i znawca „body language”.
Wstęp na wszystkie zajęcia jest wolny, jednak liczba miejsc jest ograniczona.
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: karta-Willa-Kreatywnych-Działań 2016
Zgłoszenia należy dostarczyć do Centrum Promocji Młodych (al. Wolności 30)