Regulamin konkursu na imię dla łosia z Muzeum Częstochowskiego

I. Organizator konkursu
Organizatorem Konkursu na imię dla łosia jest Muzeum Częstochowskie – Dział Przyrody.

II. Cel konkursu
Celem konkursu jest wybór najciekawszego imienia dla łosia i promocja zbiorów przyrodniczych Muzeum Częstochowskiego.

III. Warunki uczestnictwa
1. Uczestnikiem Konkursu mogą być dzieci i młodzież, którzy w odpowiednim terminie prześlą propozycję imienia na wskazany adres.
2. Jedna osoba może przesłać tylko jedną propozycję imienia.
3. Propozycje imienia należy nadsyłać na adres email: przyroda@muzeumczestochowa.pl do 16 stycznia 2015 r. Do nadesłanej propozycji należy załączyć następujące dane:
imię i nazwisko uczestnika;
wiek uczestnika;
nazwa i adres szkoły oraz numer telefonu;
imię i nazwisko opiekuna (nauczyciela lub rodzica).

IV. Przebieg i rozstrzygnięcie konkursu
1. Spośród wszystkich nadesłanych propozycji, Komisja Konkursowa wybierze najciekawszą, która zostanie zamieszczona przy eksponacie. W skład Komisji Konkursowej wejdą: Ewa Kaczmarzyk – kierownik Działu Przyrody Muzeum Częstochowskiego; Elżbieta Janik – Dział Przyrody Muzeum Częstochowskiego; Matylda Ślosarska – Dział Edukacji i Wystaw Muzeum Częstochowskiego; Anna Paleczek-Szumlas – Dział Edukacji i Wystaw Muzeum Częstochowskiego.
2. Rozstrzygnięcie konkursu przewidziane jest na koniec stycznia 2015 r.
3. Imię i nazwisko zwycięzcy zostanie zamieszczone na stronie internetowej Muzeum Częstochowskiego www.muzeumczestochowa.pl, laureat zostanie także powiadomiony telefonicznie.
4. Nagrodą w konkursie będzie kubek z fotografią łosia oraz bezpłatna lekcja muzealna z przyrody dla klasy, do której uczęszcza zwycięzca.
5. Dane osobowe uczestników będą wykorzystane wyłącznie w celu wyłonienia zwycięzcy i przyznania nagrody.
6. Nazwisko laureata i nazwa szkoły, której jest uczniem, zostaną opublikowane na stronie internetowej Muzeum Częstochowskiego www.muzeumczestochowa.pl oraz na profilu społecznościowym FB Muzeum Częstochowskiego. Mogą być również wykorzystane w drukowanych materiałach promujących działalność Muzeum Częstochowskiego, takich jak ulotki informacyjne czy publikacje zwarte.
7. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminów zamieszczonych w ww. Regulaminie.

Informacji na temat konkursu udzielają pracownicy Działu Przyrody: Ewa Kaczmarzyk, Elżbieta Janik pod nr. tel. 504757990 oraz pod adresem e-mail: przyroda@muzeumczestochowa.pl