Zapraszamy na podsumowanie 12. edycji konkursu KLIMATY CZĘSTOCHOWY
Ratusz
17 listopada 2017, g. 18.00
18 października 2017 roku odbyły się obrady Jury 12. edycji konkursu fotograficznego „Klimaty Częstochowy”. Jury w składzie: Bartek Barczyk, Andrzej Grygiel, Chris Niedenthal, Wojciech Prażmowski, Juliusz Sętowski zakwalifikowało do wystawy pokonkursowej prace 21 osób. Lista uczestników wystawy pokonkursowej 12. „Klimatów Częstochowy”: Sebastian Adamus, Wojciech Domagała, Dariusz Gawroński, Beata Jakubas, Justyna Janus, Damian Jończyk, Piotr Kras, Marcin Klimczak, Łukasz Kolewiński, Ewelina Kołodziejska-Hajkowicz, Katarzyna Krajewska, Łukasz Łata, Bartosz Mielczarek, Kamil Pawlik, Marcin Ptak, Przemysław Skoczylas, Grzegorz Skowronek, Maciek Skowronek, Łukasz Stacherczak, Marcin Szczygieł, Mateusz Zakłada.
Wyniki 12. edycji konkursu fotograficznego „Klimaty Częstochowy” poznamy 17 listopada 2017 roku o godz. 18.00. Szczegóły: http://www.klimatyczestochowy.pl/