Wymiana książki
31 stycznia 2015, godz. 11.00–14.00
Centrum Promocji Młodych, Willa Generała, al. Wolności 30
wstęp wolny

Noworoczna odsłona crossbookingu… Znów zapraszamy na akcję, podczas której prosta wymiana książkami staje się okazją do polowań na ulubione tytuły, pretekstem do porządków w księgozbiorze i niecodziennego spotkania z innymi uzależnionymi od czytania. Zasady pozostają takie same, jak w poprzednich edycjach: wynosisz do domu tyle książek, ile wcześniej przyniosłeś. Nieważna jest tu obiektywna, rynkowa cena danego tytułu. Dzielimy się ideami, a nie towarami.

Akcja odbywa się pod hasłem „Po_czytaj!”, podtrzymującym ideę częstochowskiego Festiwalu Dekonstrukcji Słowa.