Emocje pod lupą. Fabryka czekolady i cień wstydu – warsztaty dla dzieci i rodziców

22 stycznia 2017,  g. 11.00–12.30

Centrum Promocji Młodych, Willa Generała, al. Wolności 30

Kto skrada się za nami niczym czarny kot w najciemniejszą noc? Zakłada czapkę niewidkę i podąża naszym śladem? Tajny agent, który raz jest naszym ochroniarzem, a czasem sabotażystą. Czy wstyd jest nam potrzebny? Przed czym nas chroni? Jak rozpoznać, kiedy działa przeciwko nam? Czy zawsze warto go posłuchać?
Emocje pod lupą to cykl zajęć oparty na autorskich bajkach psychoedukacyjnych, adresowanych do dzieci i rodziców/opiekunów. Podczas wspólnej zabawy zastanowimy się, do czego potrzebne nam emocje i jak sobie z nimi radzić. W pracy warsztatowej wykorzystamy narzędzia teatralne.

Zajęcia poprowadzi Krystyna Ułamek, absolwentka Wydziału Wiedzy o Teatrze na Akademii Teatralnej, Akademii Praktyk Teatralnych „Gardzienice”, Szkoły Aktorskiej i Telewizyjnej SPOT. Aktorka, performerka, animatorka kultury, tutorka. Prowadziła warsztaty podwórkowe oraz zajęcia świetlicowe dla dzieci. Zwieńczeniem tych zajęć były pokazy uliczne, a także indywidualne spotkania dla dzieci ze szkoły podstawowej, mające na celu rozwijanie talentów. Obecnie współpracuje ze Stowarzyszeniem „W Stronę Marzeń”. Dzieli się baśniami i bajkami w ramach projektu Drzewo Opowieści. Prywatnie mama dwóch chłopaków.

Warsztaty dla dzieci w wieku 4–7 lat. Wstęp na warsztaty jest wolny. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia prosimy przesyłać na mail: a.florczyk@muzeumczestochowa.pl
Prosimy podać imię, nazwisko, wiek oraz numer kontaktowy.