BOOKSPRINT: Subiektywny przewodnik po mieście
Centrum Promocji Młodych, Willa Generała, al. Wolności 30
9-10.01.2016
CPM robi booksprint czyli zapraszamy, by wspólnie stworzyć „Subiektywny przewodnik po mieście”!
„Subiektywny przewodnik po mieście” ma być publikacją, w której o zakamarkach, tajemnicach i emocjach Częstochowy opowiadają ludzie z nią zrośnięci. Dodatkowo formuła booksprintu pozwala na działanie kolektywne, wzajemne inspirowanie się w ramach intensywnej pracy w grupie. Chcemy w ten sposób stworzyć oryginalny wielogłos o Częstochowie. Nie ma tu wielu założeń wstępnych, zarówno formę, treść publikacji, jak i przebieg samych spotkań będziemy ustalać wspólnie w czasie akcji.
Lubisz pisać, opowiadać historię, Częstochowa cię intryguje/inspiruje/irytuje i nie boisz się wyzwań, to akcja właśnie dla Ciebie!!!
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Wstęp wolny, ale warto się spieszyć, bo liczba miejsc ograniczona. Akcja dla uczestników w przedziale wiekowym 16–30 lat. /A. Florczyk/