5 MAJA 2015 – „10-13” – wystawa fotografii Karoliny Miechowskiej – g. 18.00 – Centrum Promocji Młody zaprasza na wystawę prac wyjątkowo młodej fotografki. Karolina Miechowska jest uczennicą szóstej klasy w Szkole Podstawowej nr 32 w Częstochowie. Fotografią interesuje się dopiero od trzech lat. Zaczynała w kółku fotograficznym „Ogrodowa 24” przy Fundacji Św. Barnaby w Częstochowie prowadzonym przez częstochowskiego fotografa Kamila Pawlika. Mimo tak skromnego stażu, Karolina otrzymała pierwszą nagrodę w konkursie „Klimaty Częstochowy” (gdzie konkurowała zarówno z amatorami, jak i profesjonalnymi fotografami) oraz stypendium artystyczne od Prezydenta Miasta Częstochowy.