VIII Międzynarodowy Salon Fotografii Artystycznej Lekarzy PhotoArtMedica 2020 – Częstochowa
69 autorów z 13 krajów – Australii, Bangladeszu, Bułgarii, Irlandii, Kanady, Niemiec, Polski, Szwecji, USA, Węgier, Wielkiej Brytanii i Włoch zaprezentowało 498 fotografii – 210 w kategorii „Świat wody”, 216 w kategorii „Temat wolny” oraz 72 w kategorii „Fotografia medyczna”. Rezultaty zostaną opublikowane w najbliższych dniach.
Prezentacja nagród i Ceremonia otwarcia – 17 października (sobota), godz. 17.00 – Ratusz-Muzeum Częstochowskie – bez udziału publiczności (w związku z sytuacją epidemiologiczną) – transmisja on-line na stronie https://photoartmedica.pl/index.html