Najwyższy czas…
 
3 października w Muzeum Częstochowskim – w Ratuszu – odbyły się rodzinne warsztaty edukacyjne. Zobacz fotorelację z zajęć!
Ekspozycję zegarów “Najwyższy czas…” ze zbiorów Muzeum im. Przypkowskich w Jędrzejowie, kolekcjonerów prywatnych, zbiorów własnych można zwiedzać tylko do niedzieli 11 października! ZAPRASZAMY!
Fot. Katarzyna Ociepa
Zdjęcie z rodzinnych warsztatów edukacyjnych które odbyły się 3 października na wystawie Najwyższy czas w Ratuszu Zdjęcie z rodzinnych warsztatów edukacyjnych które odbyły się 3 października na wystawie Najwyższy czas w Ratuszu Zdjęcie z rodzinnych warsztatów edukacyjnych które odbyły się 3 października na wystawie Najwyższy czas w Ratuszu Zdjęcie z rodzinnych warsztatów edukacyjnych które odbyły się 3 października na wystawie Najwyższy czas w Ratuszu Zdjęcie z rodzinnych warsztatów edukacyjnych które odbyły się 3 października na wystawie Najwyższy czas w Ratuszu Zdjęcie z rodzinnych warsztatów edukacyjnych które odbyły się 3 października na wystawie Najwyższy czas w Ratuszu
 

Comments are closed.

Muzeum

Muzeum

Muzeum Częstochowskie jest najstarszą instytucją kultury regionu częstochowskiego. Odgrywa istotną rolę w jego życiu społecznym i kulturalnym, wpływa znacząco na tradycję i historię.

Kontakt

Kontakt

Muzeum Częstochowskie
Aleja NMP  47
42-217  Częstochowa
tel. 34 360 56 31
muzeum@muzeumczestochowa.pl