34. Plener Miejski Częstochowa 2021

10 maja 2022 r. o godz. 18.00 zapraszamy do Pawilonu Wystawowego otwarcie wystawy Częstochowa, sesja w czerni i bieli.

Ekspozycję współorganizowaną z Okręgiem Częstochowskim ZPAP zwiedzać można do 5 czerwca 2022 r.

***

W ekspozycji weźmie udział 40 artystów, również spoza okręgu częstochowskiego. Głównym celem projektu jest promocja miasta i jego historii, jak również integrowanie środowiska profesjonalnych twórców i wspieranie jego inicjatyw. Sesja w czerni i bieli nawiązuje do starej fotografii, technik plastycznych, takich jak rysunek węglem, tuszem, grafika, malarstwo monochromatyczne (akwarela, akryl, olej). Serdecznie zapraszamy!