„Willa Kreatywnych Działań warsztaty twórcze” to interdyscyplinarny projekt, który poprzez praktyczną i teoretyczną edukację kulturalną i artystyczną zawartą w pakiecie różnorodnych spotkań i warsztatów twórczych będzie zarówno swoistym wprowadzeniem uczestników zajęć w świat sztuki, jak i przygotowaniem ich do świadomego i wartościowego odczytywania kultury. Podczas zajęć uczestnicy poznawać będą nowe techniki pracy twórczej, dziedziny sztuki, takie jak: teatr, fotografia, literatura, graffiti, design, grafika, taniec. Dodatkowo będą mogli, korzystając z nabytych umiejętności, wziąć udział w projekcie „Spacerownik”, artystycznie opowiadając o Częstochowie.

Warsztaty „Willa Kreatywnych Działań” są zajęciami bezpłatnymi adresowanymi zarówno do młodzieży szkolnej, jak również do dorosłych.

Wstęp na wszystkie zajęcia jest wolny, jednak liczba miejsc jest ograniczona.

Formularz zgłoszeniowy można pobrać ze strony:
Zgłoszenia należy dostarczyć do Ośrodka Promocji Kultury “Gaude Mater” (ul. Dąbrowskiego 1)

Partnerem projektu jest : Ośrodek Promocji Kultury „Gaude Mater”

Projekt Willa Kreatywnych Działań warsztaty twórcze dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Urzędu Miasta Częstochowy