18 lutego 2015 r. o godz. 12.00 w budynku przy ul. Katedralnej 8 odbędzie się uroczyste wręczenie nagród uczestnikom internetowego konkursu na imię dla łosia z Muzeum Częstochowskiego. Swoje przybycie potwierdzili członkowie jury oraz laureaci konkursu: Jonasz Marek (7 lat), ze Szkoły Podstawowa nr 31 w Częstochowie, który jest pomysłodawcą imienia Muzełoś oraz Sandra Rak (14 lat), z Zespołu Szkół Dąbrowa Zielona koło Częstochowy, która jest pomysłodawczynią imienia Muzealnicus roślinożercus. Zwycięzcy przybędą wraz z opiekunami.

/Ewa Kaczmarzyk/