CZĘSTOCHOWA W CZASIE XX-LECIA MIĘDZYWOJENNEGO – konferencja podsumowująca projekt edukacyjny

Ratusz
9 czerwca 2016, g. 10.00
Uczniowie częstochowskich szkół wzięli udział w kolejnym etapie projektu edukacyjnego, prezentującego historię miasta z okresu międzywojennego.

Organizatorami przedsięwzięcia są: Urząd Miasta Częstochowy, Akademia im. Jana Długosza, Zespół Szkół Technicznych, Zespół Szkół Gastronomicznych im. M. Curie – Skłodowskiej, Zespół Szkół im. Jana Kochanowskiego, VI Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego, Muzeum Częstochowskie, Związek Harcerstwa Polskiego Hufiec Częstochowa, Gimnazjum nr 5, Gimnazjum nr 12, Szkoła Podstawowa nr 52, Samorządowy Ośrodek Doskonalenia w Częstochowie, Stowarzyszenie Historyczne „Reduta Częstochowa”, Instytut Pamięci Narodowej.