Sprzątanie świata – Polska

“NIE ŚMIECIMY – SPRZĄTAMY- ZMIENIAMY!”

wrzesień 2019 r.

Multicentrum ZODIAK zaprasza na warsztaty ekologiczne w ramach 26 akcji Sprzątanie świata – Polska. Temat tegorocznej kampanii Fundacji Nasza Ziemia to: „ NIE ŚMIECIMY- SPRZĄTAMY- ZMIENIAMY”.

Naukowa część warsztatów poświęcona będzie poznawaniu prawidłowych zasad segregacji śmieci w naszym mieście. W łatwym i przyjemnym przyswajaniu tej wiedzy pomogą liczne gry i zabawy edukacyjne. Podczas zajęć plastycznych uczestnicy wykonają papierowe pojemniki na zużyte baterie.

Na warsztaty zapraszamy grupy zorganizowane oraz uczestników indywidualnych w wieku 8-12 lat.

Harmonogram:

poniedziałek – piątek

• 09.00–10.30 I grupa zorganizowana
  • 12.00–13.30 II grupa zorganizowana

Uczestników indywidualnych zapraszamy 23 września na godzinę 15.00.

Czas trwania zajęć:

• 1, 5 h – dla grup
  • 1,5 h – dla uczestników indywidualnych

Koszt warsztatów:

• grupa zorganizowana – 7 zł/osoba
  • uczestnicy indywidualni – 10 zł/osoba

Ważne:

• Warsztaty przeznaczone są dla grup zorganizowanych (maks. 20 osób) oraz uczestników indywidualnych w wieku 8 – 12 lat.
  • W Multicentrum ZODIAK obowiązuje obuwie zmienne.
  • Zapisy na zajęcia będą przyjmowane pod numerem telefonu: 504 757 598.
  • Szczegółowe informacje na stronie Multicentrum ZODIAK: www.multicentrum.muzeumczestochowa.pl