Mikołajki w Multicentrum „ZODIAK”!
Zapraszamy od 1 do 5 grudnia 2014

Gdzie mieszka Święty Mikołaj?
Co jedzą renifery?
Gdzie leży Laponia?

Na te i inne pytania znajdziemy odpowiedź podczas mikołajkowych warsztatów w Multicentrum „ZODIAK”, na które zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 do 12 lat.
Mikołajki w Multicentrum będą pełne niespodzianek, każdy znajdzie dla siebie coś interesującego… Uczestnicy zajęć wezmą udział w warsztatach, w trakcie których każdy będzie mógł wykonać ozdoby świąteczne: pięknego renifera, wesołego mikołaja czy kolorową bombkę. Druga część zajęć przeniesie dzieci do fabryki zabawek, gdzie z klocków K’nex zostanie zbudowany zaprzęg Świętego Mikołaja pełen wymarzonych zabawek.

Szczegółowe informacje na stronie Multicentrum “Zodiak” w zakładce ZAPOWIEDZI…