„Hydrozagadka Hydrolandii”- rodzinne warsztaty plastyczne na Międzynarodowej wystawie „Gradacja żywiołów – morze i góry”

Woda występuje w całym kosmosie i jest niezbędna dla życia. Każdy zna jej dobrodziejstwa, choć musimy mieć świadomość, że ten żywioł bywa niebezpieczny. Od dawna podwodne rewiry interesowały i inspirowały artystów. Zadaniem uczestników rodzinnych warsztatów 23 marca będzie rozwiązanie „tajemnicy” wody (zagadki i rebusy tematyczne) oraz przygotowanie makiety podwodnej, zaginionej krainy o nazwie „Hydrolandia”.

Termin: 23 marca 19

Tel. pod którym czekamy na Państwa zgłoszenia: 504 757 205