WILLA KREATYWNYCH DZIAŁAŃ – Warsztaty fotografii w przestrzeni miejskiej – 6-7 sierpnia, g. 15.00-20.00 – Zajęcia dla wszystkich, którzy marzą, by spróbować swoich sił w fotografii ulicznej. Uczestnicy będą mieli szansę dowiedzieć się, jak pokonać swój strach przed fotografowaniem w przestrzeni miejskiej i jak stać się „niewidzialnym” podczas robienia zdjęcia. Poznają fundamentalne zasady kompozycji w street photo oraz sztukę wykorzystywania światła. Warsztaty będą doskonałą okazją, by nauczyć się, jak przewidzieć i uchwycić decydujący moment oraz jak najlepiej wykorzystać możliwości aparatu (bez względu na jego markę i cenę). Zajęcia będą łączyć elementy fotograficznej teorii z praktyką.
Prowadzący warsztaty – Kamil Pawlik – fotograf i entuzjasta street photo. Od wielu lat prowadzi niezwykle popularnego bloga z fotografią uliczną: karmazyniello.info. Ma na swoim koncie kilka wystaw oraz pierwszych nagród w ogólnopolskich konkursach, a od dwóch lat pracuje jako nauczyciel fotografii w szkole średniej. Od 2011 r. nieprzerwanie prowadzi warsztaty fotograficzne w wielu miastach w kraju oraz w Częstochowie, gdzie ma też swoje kółko fotograficzne dla dzieci i młodzieży – „Ogrodowa 24”.

Wstęp na wszystkie zajęcia jest wolny, jednak liczba miejsc jest ograniczona.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: karta-Willa-Kreatywnych-Działań-2015

Zgłoszenia należy dostarczyć do Centrum Promocji Młodych (al. Wolności 30)