Warsztaty teatralne
Centrum Promocji Młodych, Willa Generała, al. Wolności 30
17 stycznia 2015, g. 12:00–16:00

Zapraszamy na TLENowe warsztaty teatralne, które poprowadzi Julia Liszewska. Warsztaty będą poświęcone pracy nad ciałem, głosem i tekstem. Skierowane są do osób chcących rozwijać się nie tylko aktorsko, ale poprzez obserwację swojego ciała, pracy z emocjami i pracy nad sobą, lepiej poznać samego siebie jako indywidualną jednostkę, i swoje reakcje we współpracującej grupie.
Warsztat kierowany jest do osób w wieku 16-25 lat. Wstęp na warsztaty jest wolny. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia prosimy przesyłać na mail: a.florczyk@muzeumczestochowa.pl
Prosimy podać imię, nazwisko, wiek oraz numer kontaktowy. Na zajęciach konieczne są strój sportowy i wygodne buty. Prowadząca warsztaty: Julia Liszewska – absolwentka teatrologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, recenzentka teatralna (e-teatr.pl, artpapier.com, „Aleje 3″), twórczyni i reżyser częstochowskiego Teatru Niezależnego TLEN.

„Moje miasto” – plastyczne warsztaty kolażowe dla dzieci
Centrum Promocji Młodych, Willa Generała, al. Wolności 30
18 stycznia 2015, g. 10:00–12:00

Centrum Promocji Młodych zaprasza dzieci wraz z rodzicami na noworoczne zajęcia plastyczne. Wykorzystując niepotrzebne już wycinki gazet, zdjęć, materiałów, kolorowych papierów, kartonów, stworzymy swoją własną metropolię. Kolorową, szaloną, tętniącą życiem i pełną dobrego humoru. Ograniczać nas będzie tylko nasz wyobraźnia, czyli nie będzie żadnych ograniczeń. Zapraszamy do wspólnej zabawy, by przekonać się, w jakich miastach chciałyby żyć nasze dzieci. Warsztaty dla dzieci w wieku 5-10 lat. Wstęp na warsztaty jest wolny. Liczba miejsc ograniczona.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na mail: a.florczyk@muzeumczestochowa.pl
Prosimy podać imię, nazwisko, wiek oraz numer kontaktowy.