Warsztaty tańca irlandzkiego
Centrum Promocji Młodych, Willa Generała, al. Wolności 30
3, 10, 17 i 24 października 2016, g. 16.30-17.30 grupa dziecięca; g. 17.45-18.45 grupa młodzieżowa
Grupa dziecięca: zajęcia łączą naukę tańca irlandzkiego (podstawowych kroków i tańców) z rytmiką, gimnastyką, ćwiczeniami baletowymi oraz zabawą. Dzięki warsztatom tańca irlandzkiego dzieci mogą poprawić koordynację ruchową, uczą się wytrwałości w dążeniu do celu, współpracy w grupie, a także kształtują poczucie rytmu. Na treningach mile widziane strój i obuwie sportowe oraz woda do picia. Zajęcia skierowane są dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat.
Grupa młodzieżowa: celem warsztatów jest poprawa kondycji i sprawności fizycznej. W programie Irish Zumba, ćwiczenia baletowe, gimnastyka, nauka podstawowych kroków i tańców irlandzkich, elementy stepu irlandzkiego. Wymagany strój i obuwie sportowe, woda do picia.

Zajęcia prowadzi Sylwia Nowak z grupy Celtomania