W RAMACH FESTIWALU ART.ERIA CZWARTY STRZAŁ:
“Interaktywne płótno w oknie przeglądarki”
warsztaty

11-13 WRZEŚNIA 2014 , g. 17:00-20:00 - Celem warsztatów jest potraktowanie tworzenia stron i aplikacji internetowych jako jednej z form sztuk. Na chwilę porzucona zostanie funkcja użytkowa internetu, a język znaczników i hiperlinków stanie się narzędziem artysty. Podczas warsztatów uczestnicy będą tworzyli autorskie projekty. Prowadzący będzie animował warsztaty tak, aby koncepcje były czysto artystyczne i jak najbardziej odbiegały od tego co najczęściej kojarzymy ze stroną internetową. Jednak jego głównym zadaniem będzie przekazanie uczestnikom umiejętności technicznych do realizacji tych projektów. Uczestnicy zostaną zapoznani z najprostszymi dostępnymi technologiami i będą mogli na bieżąco konsultować swoją pracę. Otrzymają także materiały pomocnicze i bazę wiedzy z której będą mogli korzystać zarówno w trakcie warsztatów jak i po ich zakończeniu.
Zajęcia poprowadzi Emil Konstanty – Borowiecki

Warsztaty kierowane są do osób w wieku 16-20 lat.
Wstęp na warsztaty jest wolny. Liczba miejsc ograniczona.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na mail:
kulturoholizm@gmail.com z dopiskiem “Interaktywne płótno”
Prosimy podać imię, nazwisko, wiek oraz numer kontaktowy.

Centrum Promocji Młodych, Willa Generała, al. Wolności 30