W RAMACH FDS „CZYTAJ!”: Fajne okładki. Wystawa okładek książek

23 WRZEŚNIA 2016, g. 20.30
Centrum Promocji Młodych, Willa Generała, al. Wolności 30

Instytut Myśli Obrazkowej Fajne chłopaki (Łukasz Zbieranowski i Łukasz Piskorek) to dziś znana i ceniona marka w środowisku wydawniczym w Polsce. Ich projekty zyskują ogromną popularność, wygrywają w rankingach – bo zwyczajnie cieszą oko i sprawiają, że książka kusi i zachęca okładką. Wystawę okładek Fajnych Chłopaków pokazywano już w ich macierzystej Łodzi, tym bardziej cieszy nas, że u nas będzie kolejna odsłona tego wydarzenia. Zwłaszcza że Łukasz Piskorek to współautor identyfikacji wizualnej trzech pierwszych edycji Festiwalu „Czytaj!”.