Turniej Game of Throne LCG FEAR OF WINTER
Centrum Promocji Młodych
Willa Generała, al. Wolności 30
13–14 grudnia 2014, g. 9.30-19.00
W świecie, w którym lato trwa dekadami, a zima może ciągnąć się przez całe życie, wielkie rody Westeros planują, spiskują i walczą o kontrolę nad Siedmioma Królestwami. Bohaterowie i łotrzy stają się żywymi legendami, zaś innych czeka straszliwy, niespodziewany koniec.
Game of Thrones LCG to gra karciana dla 2-4 graczy, oparta na kultowej powieści George’a R.R. Martina „Pieśń Lodu i Ognia”. W Game of Thrones LCG każdy z graczy poprowadzi jeden z rodów Westeros w walce o dominację nad innymi rodami.
Uczestnicy z całej Polski zmierzą się w Willi Generała w walce o Żelazny Tron w I Królewskim Ligowym Turnieju Game of Throne LCG „FEAR OF WINTER”. W sobotę gracze powalczą w grze wieloosobowej – meele, natomiast w niedzielę w grze dwuosobowej – joust.
Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy: wuher44@interia.pl