Święto „Gwiezdnych Wojen” w Częstochowie
Centrum Promocji Młodych
Willa Generała, al. Wolności 30
7 maja 2016, g.11.00–20.00
Na początku maja obchodzony na całym świecie Dzień Gwiezdnych Wojen (Star Wars Day: May the 4th /be with you/). W Częstochowie, już drugi rok z rzędu, częstochowska Gildia przygotowała dla Was pełną MOC atrakcji poświęconych sadze STAR WARS! Będzie to doskonała okazja, by mniejsi i więksi fani kosmicznej sagi spotkali się w jednym miejscu i o jednym czasie.
Przez cały dzień w Centrum Promocji Młodych prelekcje, panele dyskusyjne, konkursy i turnieje. Szansa, by o legendarnej kosmicznej sadze posłuchać, porozmawiać i pobawić się w stworzonym przez Georga Lucasa świecie, grając m.in. w takie gry, jak: Star Wars: gra karciana, X-wing, Armada, Star Wars: Imperium vs Rebelia. Będzie można również obejrzeć niezależne filmy inspirowane światem Star Wars oraz pochwalić się własną kolekcją gadżetów.
Niech MOC będzie z nami wszystkimi podczas Święta Gwiezdnych Wojen w Częstochowie!