NAOKOIUCHO – czyli warsztaty projektowania dla wszystkich
21-23 lutego 2015, g. 16.00 – 19.00

Warsztaty „Naokoiucho” to zajęcia dla posiadaczy bystrych oczu i uważnych uszu, dla młodzieży i dorosłych, amatorów i pasjonatów oraz tych, którzy chcą dowiedzieć się czegoś o projektowaniu, projektantach i sami chcieliby stać się na chwilę (lub na dłużej) projektantami własnej przestrzeni. „Naokoiucho” to cykl trzech spotkań podczas, których poznawać będziemy świat przedmiotów,odkrywać ich charakter, dusze i tajemnice. Przyjrzymy się bliżej naszej „przestrzeni wspólnej”, będziemy krytykować i chwalić, projektować rozwiązania, małe manifesty i ulepszenia konkretnych miejsc. Zauważanie problemów, poszukiwanie rozwiązań, a w końcu realizowanie pomysłów poprzez pracę w zespołach, pozwoli nam zamienić się w projektantów i realnie wpłynąć na miejsce, w którym żyjemy.

Warsztaty kierowane są do osób w wieku powyżej 15 lat.
Wstęp na warsztaty jest wolny. Liczba miejsc ograniczona.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na mail: a.florczyk@muzeumczestochowa.pl
Prosimy podać imię, nazwisko, wiek oraz numer kontaktowy.

Warsztaty poprowadzi:
Olga Ziębińska – częstochowianka, od 2010 r. studentka warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych na wydziale wzornictwa. Interesuje się projektowaniem zaangażowanym społecznie i szeroko pojętą grafiką. Z zamiłowania biegaczka, pływaczka i poszukiwaczka nowych pasji.

Centrum Promocji Młodych, Willa Generała, al. Wolności 30