Miasto. Dobro wspólne – warsztaty dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów

28–29 października 2016: godz. 16:00-19:00 (piątek 28.10); godz. 10:00-14:00 (sobota 29.10)

Centrum Promocji Młodych, Willa Generała, al. Wolności 30

Centrum Promocji Młodych wspólnie ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich SARP Oddział w Częstochowie zapraszają młodzież na praktyczne ćwiczenia z dobrego projektowania miasta. Zajęcia nie tylko dla przyszłych architektów, ale dla wszystkich, którzy chcieliby w jakikolwiek sposób zmienić na lepsze swoje najbliższe otoczenie. Uczestnicy będą mieli okazję przekonać się, że wcale nie potrzeba ogromnych nakładów finansowych, specjalistycznych umiejętności czy technicznej wiedzy, by zmieniać na lepsze swoje miasto, dzielnice, blok i podwórko. Podczas październikowych spotkań będziemy próbować poznać i zrozumieć przestrzeń wokół nas, by ćwiczyć myślenie projektowe w naszym bezpośrednim sąsiedztwie.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: a.florczyk@muzeumczestochowa.pl