Czytelnia komiksów: Krótka historia epickich wpadek
Centrum Promocji Młodych
Willa Generała, al. Wolności 30
27  czerwca 2016, g. 18.00
Wszyscy kochamy komiksy. Wszyscy wiemy też, że jest to miłość trudna – niekiedy kosztowna, niekiedy zaborcza, niekiedy wymagająca przymknięcia oka na niedoskonałości. O tych ostatnich opowiadać będą samozwańczy teoretycy komiksu – Piotr Michałowski i Adam Tobojka. Prelekcja dotyczyć będzie wszelkiego rodzaju błędów edytorskich, wpadek scenarzystów, potknięć rysowników czy w końcu najbardziej znienawidzonych przez fanów eventów i serii. Jeżeli chcecie się dowiedzieć, dlaczego Rob Liefield nie powinien nigdy więcej rysować Kapitana Ameryki, dlaczego Lex Luthor wyłysiał i dlaczego fani The Walking Dead znienawidzili Kirkmana, pojawcie się podczas kolejnego spotkania w częstochowskiej Czytelni Komiksów.
Wstęp wolny.