Czytelnia komiksów: Image Comics – spotkanie z Krzysztofem Tymczyńskim

22 października 2016, g. 17.00
Centrum Promocji Młodych, Willa Generała, al. Wolności 30
Październikowym gościem czytelni komiksów będzie Krzysztof Tymczyński, autor niezwykle popularnego bloga „Image Comics Journal” oraz współprowadzący podcast „Kadr Ci w oko”. Spotkanie z nim będzie doskonałą okazją, by dowiedzieć się wszystkiego o bardzo ważnym amerykańskim wydawnictwie komiksowym. Image Comics jest obecne na rynku USA już 24 lata. W tym czasie niejednokrotnie zaznaczało swoją obecność, zarówno w lepszym, jak i gorszym świetle. Podczas spotkania przyjrzymy się historii firmy i spróbujemy odpowiedzieć na pytanie: dlaczego warto się nią zainteresować?