CINEMA INFERNO – wystawa plakatów Jana Sętowskiego
28 sierpnia 2015, g. 19.00

Centrum Promocji Młodych zaprasza na wystawę niezwykłych, autorskich plakatów filmowych. Zobaczymy między innymi wariacje na temat takich produkcji jak „SALO, czyli 120 dni Sodomy”, „Ojca chrzestnego” czy też filmów Larsa von Triera. Plakaty w dużej mierze prezentowane były na Międzynarodowym Triennale Plakatu w Trnawie oraz na Festiwalu Filmów Kultowych CROPP w Katowicach.

Jan Sętowski – projektant, działacz pola sztuki, absolwent grafiki i form wydawniczych w Liceum Plastycznym w Częstochowie oraz projektowania graficznego w Katowickiej ASP, gdzie dyplom obronił w pracowni dr. Jacka Mrowczyka. Wielokrotnie wyróżniany podczas pobytu w pracowni plakatu prof. Romana Kalarusa. Obecnie prowadzi studio projektowe Alchemist oraz uczestniczy w działaniach na rynku sztuki.

Centrum Promocji Młodych, Willa Generała
al. Wolności 30