Centrum Promocji Młodych, Willa Generała, al. Wolności 30

13 sierpnia 2016 – Bajki-Rozrabiajki: Wyprawa w kosmos – warsztaty kreatywnych działań dla dzieci i rodziców

g. 11.00–12.30 – Jak przygotować się na podróż w kosmos. Rakieta, skafander kosmiczny, księżycowy łazik, teleskop, roboty, lasery – to wszystko z pewnością się przyda, ale może też nie wystarczyć. Trzeba dodatkowo koniecznie zabrać swoje najbardziej szalone pomysły, fikołki ćwiczone na placu zabaw i na doczepkę rodziców. Tak przygotowanym można wreszcie mierzyć się z kosmiczną, bajkową przygodą.

Centrum Promocji Młodych po raz trzeci zaprasza najmłodszych wraz z rodzicami do wspólnej zabawy. Podczas warsztatów otworzymy worek z kreatywnymi pomysłami na to, jak spędzać czas z dziećmi i nadążać za ich zachłanną potrzebą wciąż nowych atrakcji. Zapraszamy do królestwa plastyki, muzyki, teatru i niczym nieograniczonej wyobraźni. Zajęcia poprowadzą Aleksandra Florczyk i Daria Milewska. Warsztaty dla dzieci w wieku 3–7 lat. Wstęp na warsztaty jest wolny. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia prosimy przesyłać na mail: a.florczyk@muzeumczestochowa.pl; Prosimy podać imię, nazwisko, wiek oraz numer kontaktowy.