Bajki-Rozrabiajki – warsztaty teatralne
Centrum Promocji Młodych, Willa Generała, al. Wolności 30
14 czerwca 2015, g. 10.00–12.00

Jak sprawić, by Dzień Dziecka trwał cały rok? Każdego dnia budzić się podekscytowanym, wyglądając życzeń, uścisków, prezentów i zabaw wszelakich. Jak przeciągnąć to święto w nieskończoność? Zapewnić sobie stały abonament na słodycze, szalone zawody i szczery śmiech. Co zrobić, by nigdy nie przestać być dzieckiem?
Centrum Promocji Młodych zaprasza najmłodszych wraz z rodzicami na wyjątkową edycję Bajek-Rozrabiajek. Podczas warsztatów otworzymy worek z kreatywnymi pomysłami na to, jak spędzać czas z dziećmi i nadążać za ich zachłanną potrzebą wciąż nowych atrakcji. Zapraszamy do królestwa plastyki, muzyki, teatru i niczym nieograniczonej wyobraźni.

Warsztaty dla dzieci do 7 lat. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: a.florczyk@muzeumczestochowa.pl
Prosimy podać imię, nazwisko, wiek dziecka oraz kontaktowy nr telefonu.

Warsztaty poprowadzi Aleksandra Florczyk.