Akademia Młodych Jedi – terenowa gra dla dzieci i rodziców
Centrum Promocji Młodych
Willa Generała, al. Wolności 30

6 maja 2016, g. 17.00–18.30
Dawno, dawno temu, w odległej galaktyce…

Młodzi adepci Mocy muszą udowodnić swoją gotowość, by zostać prawdziwymi Rycerzami Jedi. Czeka ich ostatni test, podczas którego będą musieli wykazać się zręcznością, pomysłowością, zdolnościami artystycznymi, wiedzą o świecie „Gwiezdnych Wojen” i przede wszystkim umiejętnością odróżniania Jasnej Strony Mocy od Ciemnej. Przed nami wielka kosmiczna przygoda.
Częstochowska Gildia zaprasza najmłodszych na wyjątkową grę terenową, gdzie poprzez różnorodne zabawy będą mogli zanurzyć się w świat znany z filmów, książek i komiksów opatrzonych logo „Star Wars”. Będzie to doskonała okazja, by twórczo poszaleć i wcielić się w swoich ulubionych bohaterów.
Gra dla dzieci w wieku 6–11 lat. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na mail: a.florczyk@muzeumczestochowa.pl
Prosimy podać imię, nazwisko, wiek dziecka oraz numer kontaktowy.