Teatr Nieoczywisty – warsztatowe spotkania z baśnią dla dzieci i rodziców

9 stycznia 2017 ,  g. 16.00–18.00

Centrum Promocji Młodych, Willa Generała, al. Wolności 30

Teatr Nieoczywisty jest skierowany do dzieci w różnym wieku i ich rodziców. Proponuje aktywne uczestnictwo w prezentowanej baśni lub bajce, spotkanie z pięknymi tekstami literackimi oraz możliwość uczestniczenia w połączonych ze spektaklem warsztatach. Dzieci współtworzą teatr również poprzez przygotowywanie elementów scenografii lub postaci z niektórych bajek. Formuła spotkań teatralnych opiera się o szeroko pojęty teatr lalki, japoński teatr Kamishibai oraz teatr cieni, z naciskiem na wykorzystywanie materiałów ekologicznych. Zajęcia prowadzą Jolanta Stanisz i Mirosława Truchta-Nowicka. Wstęp wolny.